Štítky: kórejský minimalistický, more koliesko, maska st, maska na vw, laurel mydlo, judogi, pes mydlo, jeleň mini, lash primer, hodváb na mydlo.

€4.67
  • Skladom
  • m9297


  • Názov Značky: TiTo

Prídavná Látka Názov: Soapwort Extrakt Pre Radosť

Súčasť Zoznam: Soapwort Extrakt

Čisté Množstvo: 1 kg

Fyzická Štruktúra: Kvapalina

Množstvo: Dozadu, pokiaľ ide o sledovateľnosti všetkých Surovín A materiálov na balenie veľa čísel záznamov.

Výrobok sériové číslo sa nachádza na obale výrobku.

Potravinárske prídavné látky Funkčná Trieda: Ovocia, Zeleniny a Kvetov

Aditíva, Ktoré Boli Odvodené Od Mena: Soapwort Root

Prídavná látka Eklenebileceği Potraviny: turecké Jedlo Codex Potravinárske prídavné látky Yönetmeliği'nde a vertikálne tebliğlerde v súlade s predpismi povolené hotových výrobkov, berúc do úvahy obmedzenia, ktoré sa používajú. Nariadenia a tebliğlerde požadované informácie ulaşılamadığında, súvisiace s zákony vašej krajiny na regulátor danışılabilir.

Špeciálne Skladovanie/Podmienky Používania: Prosím, majte na suchom a chladnom mieste utesnené.

Jedlo Işletmecisinin Obchodný Názov a Adresa: Smart Chemické Tic. A Od. S.r.o. S.r.o. Egejskom Mori, Priemyselná Lokalita Balatçık Mah. 8901/3 v. Č:3/3AO Çiğli/Izmir priestoroch.

Výrobca Registračného Č.: TR-35-K-047442

Pôvod: Turecko

Návod na použitie: turecké Jedlo Codex Prísady do Potravín v súlade s Yönetmeliği'ne, vyrábané alebo plánovaná výroba hotových výrobkov súvisiacich s vertikálnym tebliğlerde Mieste oblasti; eklenebileceği potraviny, podmienky používania, maximálne množstvá a vzhľadom na obmedzenia by mali byť použité.

Turecko v iných krajinách, než použiť planlanıyorsa, v krajine právne predpisy by mali byť považované za.

Vlastnosti výrobku, výrobné požiadavky, stroje a zariadenia budovy a výkony, sezónne premenné a ostatné sa môžu líšiť v závislosti od surovín.

Najvhodnejšie použiť množstvo skôr, bez vyznačením, turecké Jedlo Codex Potravinárske prídavné látky Yönetmeliği'nde belirtilen obmedzenia v záujme veci, minimálne miktarlarla skúšky musia byť vykonané.

Locale/Predaj Cieľ: Používanie v potravinách.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE: Soapwort tráva (Gypsophila), na karanfilgiller, HaziranTemmuz v biele kvety, 50 až 60 cm vysoká, multi-rozvetvené, mnoho rokov pilot, dobre zavedené, bylinné rastliny. Lístie svetlo zelenej farby a je bez rukoväť soapwort otunun köklerinin dövülmesinden soapwort je dosiahnutý.

Soapwort, Türkiye'nin vydaných jedným z produktov. Naše ubytovni pestuje yaklaşık 50 soapwort druhov, 5 ich hospodársky význam. Zvyčajne V Strednej a Východnej rodák.

Soapwort Extraktu Výroby:

Soapwort kmeňových a ribozomları ↓ Čipy v rezanie ↓ Prvý teplotou varu (4 5 krát) ↓ Sekundu s Teplotou varu približne ↓ Soapwort Extrakt

Soapwort extrakt, živice, candy a saponinden.

Saponin, niektoré rastliny, najmä mydlo otunda (Saponaria) vysoký Rozsah nachádza vody a penotvornej majetku ložisko s vysokou molekulovou hmotnosťou glikozitlerdir. Rastlina z baktérie a chráni pred plesňami a niektoré typy rastlinných nutričné hodnoty arttırdığı ako, trávenie tiež jednoduchšie.

Používa

V potravinárskom priemysle, soapwort extrakt predovšetkým tahini turecký med používaných v stavebníctve. Tahini turecký med mimo, radosť v oblasti výroby a vyrobené v regióne Thrace, biela a spumy má, pena helvasında aj soapwort rimbaby yararlanılır. Tiež, v niektorých Türkiye'de, halloumi syrom, takže, ak sa chcete vyhnúť poškodeniu syr soapwort po varení marinate je pridaná.

Çövenin turecký med üretimindeki použiť účely uvedené ako nasledovať;

Nachádza sa v Çövenin saponin je sladkostí ağdasını beyazlatması

On môže robiť, čo Saponin ' in láskavosti tenderize a hubky

Susam olej, cukor miešanie sağlayarak emulsifier mandát je

Candy floss, takže, podľa množstva sıralarsak; 52 -65 sezamový vložiť, 35 -48 sladkostí, 0.5 soapwort používa.

Pena na výrobu candy floss, soapwort a cukrovinky, varené vo vode, voskovanie haline sa pridáva po. Soapwort vody, ľahký, pevný kıvamda, semi-tekutiny predstavovať zákonov v peny candy floss. Soapwort šťavy, zvážte pridanie dvoch úvahy; Prvý, nepresahuje určitú úroveň, množstvo, na druhom tiež, soapwort pri pridávaní kryt uchovávania údajov. Yoksa, prívodu vzduchu s nadmerné penenie vyskytuje. Pena helvası v čo, asi 60-65 glukózový sirup, 30 - 35 vody a 0,01 až na soapwort vody môžu byť použité.

Jedlo mimo, zlato bielenie proces, mydlo, šampón, v hmotnej alebo zmäkčenie a upratovacích çövenden využívajú to.

Uvedené E NTEGRANapísať recenziu

Súvisiace produkty