Štítky: kachle na drevo, komínový ventilátor, vonkajšie sporák, horák diesel, ecofan ventilátor, ventilátor pre krbové kachle, ohnisko horáky, denník zomrie, 4 tepla powered sporák ventilátor, ventilátor pre krb.

€24.51 €39.53
  • Skladom
  • m9067


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Čepeľ Qunatity:
  • Číslo Modelu: Sporák Ventilátor
  • Materiál:
  • Druh: Iné

Funkcie:

- Automatické spustenie: Upgrade Technológie,Rýchlejšie,Väčšie ir Hlasitosti.Teplo powered sporák ventilátor je určený pre cirkuláciu teplej ir vytvorený dreva / c oal alebo spaľovanie peliet.Efektívne cirkuluje teplý ir v celom dome.

- Eco-Priateľský a Self-Powered: Thermoelectric modul chová ako malý generátor napájania ventilátora motor. Žiadne batérie alebo elektriny nie je potrebná! Zlepšenie teplé ir obehu následok väčšie pohodlie a zníženie spotreby dreva z vášho sporák.

- Absolútne Tichá: Novo Navrhnutý Čepeľ,Väčšie ir Objem,Nižšiu hlučnosť.Nemusíte ani vedieť, sporák ventilátor je tam,ale máte pocit, že je teplo!Budete si môcť vychutnať teplé ir v tichom a príjemnom prostredí.

- Safty Dizajn: sporák ventilátor podpora je vyrobený z Eloxovaného Hliníka, ktorý je schopný odolávať vysokej teplote, bez deformácie a žiadne fľaky ani po dlhej dobe pracuje pod vysokou teplotou.

- Dlhšia Životnosť: Tam je Bi-metal bezpečnostné zariadenie v základni fanúšikov.Ak povrchová teplota stúpa nad okolo 300°C, bezpečnostné zariadenie jemne zvyšuje pred ventilátor na ochranu TEG a motor.

Špecifikácie:

Čepeľ Qunatity: 4

CFM: 150-200CFM

Rýchlosť: 1350rpm

Hluku: ≤ 25db

Štart Temp.: Okolo 60℃

Práca Temp.: 60℃-350℃

Materiál: Hliník

Farba: Čierna/Sivá/Zlato/Striebro/Bronz/Rose/Modrá/Červená

Celková Veľkosť: 110x65x125mm/4.3x2.6x4.9 palec

Package Zahrnuté:

1x Sporák Ventilátor

1x Manuál

Teplé Tipy:

1. Teplo powered sporák Fanúšikov neprináša priame zvýšenie teploty, ale iba nástrojom na urýchlenie prenosu tepla z komína.

2. Bezúdržbové: len príležitostne vyčistite ho a dať nejaký ľahký olej na hriadeľ kotúča, aby to spinning hladko a ticho!

3. Nie sú nositeľmi základ varnú dosku. Nie umiestnite varnú dosku na nechránený povrch, keď je horúce.

4. Ak chcete presunúť alebo vykonávať ventilátor,vždy používajte zdvíhateľnej rukoväť pri nosení rukavíc. Aby sa vaše dieťa preč, keď používate.Solisolika
2020-10-16
5/5
Works well on the first time. Silent (it's important) and well packed!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty