Štítky: záclonky pásky ebay, umenie orientu, tz textílie pásky, čierne textílie záclonky, 3 nastavte umenie, akira toriyama umenie, alex sivá umenie, 3 kus umenia, 2 kus umenia, záclonky pásky 4 mm.

€4.29
  • Skladom
  • m9045


  • Názov Značky: NCIBUIN
  • Číslo Modelu: MTRED-2.5
  • Typ Produktu: Iné

Množstvo: 5Rolls/Veľa Farba: Červená Materiál: Krepový Papier Dĺžka: 25meters Šírka: 2,5 mm

Záclonky Pásky Vzor Uskutočňovanie Dodávok Maskovacia Páska & Nail Art Pásky Doprava Zadarmo

Shippment:

Vážení zákazníci, budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že:

Kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie shiping poplatky za odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel. Vďaka za vaše milé pochopenie vopred !

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Ak kupujúci potrebovať položky, vrátený. Kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky. Vďaka za vaše milé pochopenie vopred !

Farba Nezhody:

Rozdiely vo farbe, môže byť spôsobené tým nejaké iné dôvody, ako je napríklad farba odraz v monitor, osvetlenie, pozadie, atď. Avšak, ak si myslíte, že položka receied je v nesprávnej farby, prosím kontaktujte nás a zistite, či sa vrátiť, alebo vrátenie peňazí je možné. Vďaka za vaše milé pochopenie vopred !

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi položky alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívne feeback. my sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Vďaka za vaše milé pochopenie vopred !



Napísať recenziu

Súvisiace produkty