Štítky: sony walkman tps l2 časti, batéria bst, telefón nokia, sony xperia x١, aiqos batérie, prípade meizu x8, hawei p30, zotac, pôvodný v20 batérie, kazetový prehrávač walkman.

€8.98
  • Skladom
  • m888


  • Certifikácie Kvality: ce
  • Kapacita batérie(mAh): 0-1300mAh
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Číslo Modelu: C1.02.146
  • Kompatibilné Značky: Sony
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: CRAFTMANN

ŠPECIFIKÁCIE

Craftmann Batérie je najlepšie nahradenie forSony( EP500 ) batérie. Technické vlastnosti spĺňajú požiadavky definované podľa mobilného zariadenia výrobcu.

- Článok: C1.02.146

- Originál Kód: EP500

- Typ batérie: Li-ion

- Kapacita: 1250mAh (4.5 Wh)

- Napätie: 3.6 V

KOMPATIBILITA

SONY ERICSSON U5 VIVAZ, SONY ERICSSON U8i VIVAZ, SONY ERICSSON ST17i XPERIA ACTIVE, SONY ERICSSON W8, WALKMAN SONY ERICSSON WT19i LIVE WITH WALKMAN SONY ERICSSON XPERIA MINI PRO SK17i, SONY ERICSSON XPERIA MINI ST15i, SONY ERICSSON XPERIA X8 E15i .

ZÁRUKA

12 mesiacov / 300 nabíjacích cyklov (začnite používať batérie pred uplynutím úložnej lehoty). Prosím, skontrolujte dobu skladovania batérie značky a jednotlivé balenie.

UMIESTNENIE

Craftmann batérie sa vyrábajú v Guangzhou Science City (Čína). Toto je miesto na umiestnenie stovky svetových najväčších výrobných spoločností. Veľmi blízko k Pchu Port a len 45 minút autom do Hong Kong hranice.

Životné PROSTREDIE

Máme obrovský výrobných a skladovacích priestorov (40,000 štvorcových stôp), čisté a jasné, 24/7 klimatizované miesto. Lítiové články a batérie sú udržať v suchom a chladnom prostredí. Toto je veľmi dôležité pre výkon batérie a kruh života.

MECHANIZÁCIA

Mzdové náklady dramaticky zvýšiť v Číne v posledných rokoch. Inteligentné stroje nahrádzajú človeka vo výrobe, tvrdo pracuje, bez dovolenky.

AUTOMATIZÁCIA

Počítačové technológie a inteligentné počas bolo možné zefektívniť riadenie výroby a zníženie nákladov. Craftmann batérie nie sú nižšej kvality na reálne originálne batérie, ale lacnejšie aspoň dva krát.

KONTROLA KVALITY

Technické požiadavky, 100% vstupné a výstupné kontrolné nám umožňuje vyrábať vysokokvalitné batérie. Čas života našich batérie dosiahne 500 cyklov alebo 25 mesiacov. Výrobné vady len o 0,5%.

IDENTIFIKÁCIA

Čiarové kódy sú dôležité pre maloobchodnej distribúcie. QR kódy získať efektívne proti falošné tvorcov. Posledných 10 rokov sa nám nepodarilo nájsť žiadne podobné kopírovať naše výrobky.

CERTIFIKÁCIA

Viac ako 20 rokov výrobnej činnosti sme získali výroba a distribúcia skúsenosti. Milióny zariadenia sú pomocou našich batérií práve teraz. Sme hrdo prešiel ISO, CE, a PCT certifikácia masovej výroby v závode.

PONUKY PRE PROFESIONÁLOV

+1 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 5 batérie nástroje, stavebnice

+2 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 10 batérie nástroje, stavebnice

ŠPECIÁLNE FUNKCIE

Môžeme poskytnúť Vaše osobné lazer známky na hliníkové prípade.Angelfrom Hell21
2020-09-06
5/5
배송 빠르고 만족합니다.
Gooddoc05
2020-11-28
5/5
Goods delivered. Thank you.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty