Štítky: čerpadlo solárneho vody, solárne potrubie, panely solárne tepelné, 10 solárne ohrievače vody, mppt, systém solárny ohrievač vody, desať solárny ohrievač vody, solárne trubice ohrievača, sunquest solárny vykurovací systém, medené heat pipe.

€24.00 €28.92
  • Skladom
  • m794


  • Číslo Modelu: MS-SWH-HP-40-10
  • Maximálny Prúd: N/A
  • Aplikácia: Tepelný Regulátor

Obsahuje: 10 ks medených heat pipe pre solárny ohrievač vody 40 cm dĺžka, priemer 14 mm

Parameter:

Materiál: Meď

Priemer: 14 mm (Hlavička)

Priemer potrubia: 8 mm

Dĺžka: 400mm(vrátane záhlavia)

Vhodné pre sklenené trubice (dĺžka 500mm)

Aplikácia:

vložte do sklenenej trubice solárny ohrievač vody pre tlakové solárne teplej vody vykurovací systém, ako kúrenie, prenos médií.

Platby

· Prosím uhradiť do 3 dní po ukončení aukcie.

· Prosím, kontaktujte nás pre vaše platby v prípade, ak máte akýkoľvek problém.

Podmienky predaja

· Pozitívna spätná Väzba je náš život. Pred odchodom neutrálne alebo negatívne pripomienky, kontaktujte nás prosím najprv si lepšie riešenie. Staráme sa našim zákazníkom. Takže ak budete mať akýkoľvek problém, ihneď nás prosím kontaktujte. Prosím, dajte nám možnosť na vyriešenie problému. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať a snažiť vyriešiť problémy. Dochádzky, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu nemôže riešiť problémy.

Dodanie podrobnosti

· Položka bude odoslaný do 48 hodín v pracovných dňoch, ak platby za objednávky sa vymaže pred 8PM PST denne (okrem soboty, nedele a Sviatky). Ak nie je výnimkou, budeme vás informovať.

· Kupujúci, ako dovozca, je zodpovedná za zaplatenie colného odbavenie nákladov alebo súvisiace DANE.

O nás

· Vitajte na našej predajni. Špecializujeme sa na Úspory Energie elektroniky: Solárny ohrievač vody a radiče, čerpacie stanice, solárny regulátor nabíjania, invertor, SOLÁRNE Svietidlá, atď.. Prosím, navštívte nás často. Sme radi, že v spolupráci s vami!

Kontaktujte nás

· Všetky komunikácie je riešené prostredníctvom e-maily a ALI správy. Snažíme sa odpovedať na všetky e-maily, ako rýchlo, ako je to možné.Napísať recenziu

Súvisiace produkty