Štítky: pre akvárium skimmer, akvárium jeneca, akvárium extern filter, extranal akváriu filter, eheim, protein skimmer, akvarijné čerpadlo voda, filter eheim, zvýšenie tlaku, platobná karta skimmer.

€20.74 €22.06
  • Skladom
  • m58


  • Moc: 5W
  • Druh: ryby
  • Frekvencia: 50hz
  • Napätie: 220-240V

Poznámky: -výrobok neobsahuje retail balenie. Ak potrebujete obale výrobku, obráťte sa na nás. Zaistíme, že tovar je v dobrom stave.

EHEIM Povrchu Skimmer

Povrch skimmer poskytuje natrvalo čistej vody na povrchu, zníženie mastný film rezíduí, a tak prispieť k zníženiu počtu mikroorganizmov, lepšie výmenu kyslíka a väčšie svetlo prieniku. To skims mimo film rezíduí a neustále prináša nové vrstvy vody na povrch.

Ďalšie informácie:

Film zvyšok je nevzhľadný film na hladine vody z akvária Organického materiálu, ako tukov, bielkovín a odpadové látky zhromaždiť tu, tvorí kŕmenie zem pre celý rad nežiaducich mikroorganizmov. Povrch je však potrebné pre nevyhnutnú výmenu kyslíka medzi vodou a vzduchom. Film na hladine vody, znižuje aj miera difúzie a, na druhej strane, na prebiehajúci biologické povrchu procesy potrebné pre extra kyslíka. Ľahké prenikanie bude tiež byť znížené, a preto rast rastlín, rovnako ako fotosyntézy bude ohrozená. Zaisťuje jasný vodné plochy, skims mimo mastný film rezíduí Znižuje úroveň mikroorganizmov na vodnej hladine a prispieva k lepšej výmenu kyslíka a viac svetla prieniku Neustále prináša nové vrstvy vody na povrch, Plávajúce povrchu príjem mechanizmus (ca. 2 cm), upravuje hladinu vody Automatické ventilu v spodnej časti vstup, napr. v prípade povrchu príjem sa zablokuje súlade so príjem vody, záruky č vzduchu vypnúť povrchovej zásuvky napr. na kŕmenie Teleskopická dizajn pre všetky veľkosti akvária Má všetky externé filtre v mieste príjmu potrubia;

Pre väčšie Filter EHEIM T-zníženie kus je potrebné pre pripojenie EHEIM skim350 EAN 4011708350249 Článok Č 3536220 UPC (-) Šírka 40.50 mm Výška 132.00 mm Hĺbka 54.00 mm Hadica Ø tlak strane 13.00 mm napätie 230 Štandardnej elektrickej zásuvky EUR Sladkovodné áno Morskej vody ánoNapísať recenziu

Súvisiace produkty