Štítky: eben stick, Eben dreva, čisto elektrické husle, taylor eben hmatník, ns elektrické husle, gitara relikvie, evh gitara, android flash, slonovina eben hmatníkom, Hmatník Gitary.

€46.28 €49.23
  • Skladom
  • m538


  • Názov Značky: YIYANG
  • Použitie: Husle Použitie
  • Číslo Modelu: 4/4

10 pc vysoká kvalita AAA 4/4 Husle veľkosti Hmatníkom Eben Hmatníkom-Jemné Prírodné Ebenu. Všetky obrázky sú prijaté ourself, a to je druh streľby. Doprava:

Zvyčajne používame ePacket výpisy z Číny( o 7-21 dní) loď do USA, UK, Kanada, Francúzsko, Austrália, Rusko.

Letecky cez Ekonomiku Číny post office (o 20-45 pracovných dní) loď na celom svete.

Môžeme tiež použiť EMS, Čína medzinárodné štandardné prepravné služby, pre dvere-na-dvere poštovné, (o 7 až 15 pracovných dní ) Vyššie náklady na prepravu. Ak potrebujete, kontaktujte nás. Medzinárodné Kupujúcich– vezmite Prosím na Vedomie: Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Kontaktujte nás: Ak potrebujete akúkoľvek pomoc, alebo akýkoľvek problém, prosím, dajte mi správu. Budeme sa snažiť pomôcť vám a poskytovať vám najlepšie riešenie. Prosím neotvárajte prípade, alebo zanechať akúkoľvek negatívnu spätnú väzbu pred tým, než správy.

O nás:

Vitajte na Zobrazenie Mojich položky. Som vám poskytne najlepšiu položka na vás. Som novšie, ebay, a ja vám dám moje všetkých zákazníkov najnižšiu cenu a najlepšiu kvalitu.

Získate rýchle doručenie a rýchlo reagovať. Všetky položky, ktoré budú kontrolované pre vás Starostlivo a skúška pre vás. Uistite sa, že dostanete položky v rámci najlepšom stave. Môžem vám zaručiť, že sa vám bude páčiť môj položka veľmi veľa. .Napísať recenziu

Súvisiace produkty