Štítky: frekvenčný menič 1000w, 3a regulátor napätia lm2596, diy upraviť napätie, 300w krok dole, dc dc dole 5a, dc36v, nastaviteľné dc priame napájanie, 4000 watt invertor, cc dc cv, 8a xl4016.

€15.45
  • Skladom
  • m487


  • Prúd Typ: DC
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: 5020l

Anglický popis

Vysoké náklady na výkon programovanie CNC nastaviteľné step-down modul napájania

(DIY ploche CNC malé napájanie, môžete ľahko urobiť sami)

1. Dieťa zaujímavosti:

1.1 LCD môžu zobrazovať vstupné/výstupné napätie výstupný prúd/výstupný výkon/výstupná kapacita/výstup čas;

1.2. CNC úprava, presné a rýchle, a môžu znížiť napätie výstupné napätie môže byť upravená v bude od 0-50.00 v, limit aktuálne 0-20.00 a môže byť upravená na vôli;

1.3. výstup konci sa naleje dozadu, bez horenia;

1.4. Modul môže byť nastavená na otvorenie/zatvorenie štandardne;

1.5. Viac softvér na ochranu mechanizmy, ktoré sú k dispozícii, a ochranu prahová hodnota je nastaviteľná.Keď prevádzkové parametre modulu prekročiť ochrany prah, výstup sa automaticky zavrie.

1.6. Pomocou synchrónnych opravu technológia konverzie účinnosť je vysoká účinnosť je viac ako 90%.

1.7. Zvýšenie chladiča, inštalácia ventilátora, posilniť odvod tepla.

2. Parametre výrobku

model:WZ5005L

displej:LCD

Rozsah vstupného napätia:6-55.00 V V V V

Vstupné napätie rozlíšenie:0.01 V

Výstupné napätie rozsah:0-50.00 V V V V

Výstupné napätie rozlíšenie:0.01 V

Výstupný prúd rozsah:0-20.00 A

Výstupný prúd rozlíšenie:0.01 A

Výstupný výkon rozsah:0-1000W

Vstupné napätie presnosť:±(1%+5)

Výstupné napätie presnosť:±(0.3%+5)

Výstupný prúd presnosť:±(0.5%+5)

Typické hodnoty výstupné zvlnenie:150mV Vrcholová hodnota

Normálna prevádzková teplota:-10℃~40℃

Kapacita rozsah merania:0-999.9 AH

Štatistická chyba kapacity energie:

±2%

Štatistické časový rozsah:0-100 hodinu

Depressurization režim:diferenčného tlaku >0.05%+1V

Hmotnosť nuda: 200g

Vrátane balenia:242 g

Veľkosť produktu: panel79X43X42mm

základná doska:106x76x40mm

Soft start: Áno

Ochrana mechanizmus:

Vstup podpätie ochrany (5.8-50 nastaviteľné, predvolené 5.8 v)

Výstup na ochranu pred prepätím (0-51.00 v nastaviteľné, predvolené 51V)

Výstup cez-ochrana prúdu (0-20.10 a nastaviteľné, predvolené 20.10 a)

Časový limit ochrany (0 - 100h nastaviteľné, štandardne vypnuté)

Viac kapacity ochranu (0 – 999.9 ah nastaviteľné, štandardne vypnuté)

na LCD sa zobrazí na ochranu kód a stlačte ľubovoľný kláves, aby ste ukončili ochrany rozhranie.

Rozhranie popis

5. Spôsob užívania

5.1. Prepnúť zobrazenie parametrov v normálnej rozhrania, stlačte SW na prepínanie zobrazenia pod displej a prepnite na zobrazenie obsahu medzi aktuálny výkon W kapacita Ah doba h.Dlho stlačte SOFTVÉROVÉ tlačidlo, ak chcete prepnúť uplink zobrazenie na displeji a prepínanie zobrazenia obsahu medzi vstupné napätie výstupné napätie VON.

5.2. Nastaviť výstupné napätie -- stlačte tlačidlo U/I tlačidlo v normálnej rozhrania zadajte rozhranie nastavenie napätie konštantný prúd.Možno vidieť, že určité číslica výstupné napätie je hodnota blikať. Otočiť encoder ľavej a pravej ak chcete upraviť hlavné a vedľajšie.Krátke stlačenie rotačný encoder, ktoré si vybrať bit výstupné napätie nastaviť.Po nastavení, stlačte tlačidlo U/I tlačidlo 2 krát ak sa chcete vrátiť k normálnemu rozhranie.Alebo automaticky vráti do bežného rozhrania po zastavenie prevádzky na 10s.

5.3. Nastaviť neustále aktuálna hodnota (ktorá je, maximálna aktuálna hodnota povolené výstup modulu) -- stlačte tlačidlo U/I tlačidlo v normálnej rozhranie zadať nastavenie napätie konštantný prúd rozhranie.Potom stlačte tlačidlo U/I tlačidlo a prejdite na nastavenie konštantnej aktuálnu hodnotu. Môžete vidieť trochu nastavenie konštantný prúd hodnota blikať. Otočiť rotačný encoder ľavej a pravej ak chcete upraviť hlavné a vedľajšie.Krátke stlačenie rotačný encoder, ktoré si vybrať bit nastavený konštantný aktuálnu hodnotu.Po nastavení, stlačte tlačidlo U/I, ak chcete ukončiť nastavenie napätie konštantný prúd rozhranie a vrátiť sa do normálneho rozhranie.Alebo automaticky vráti do bežného rozhrania po zastavenie prevádzky na 10s.

5.4. Nastavenie predvoleného on/off stavu modulu napájania-na -- dlhé stlačte tlačidlo U/I v normálnej rozhranie zadať parameter nastavenie rozhrania.Môžete vidieť, že to ukazuje, "OTVORENÉ OFF" alebo "OTVORENÁ". "OTVORTE OFF" znamená, že výstup je v predvolenom nastavení VYPNUTÉ, keď je napájanie ZAPNUTÉ, a "OTVORENÉ NA" znamená, že výstup je predvolene ZAPNUTÁ, keď je napájanie ZAPNUTÉ.Dlho stlačte tlačidlo otočiť encoder na prepínanie dvoch štátov.Po nastavení, dlhé stlačte tlačidlo U/I vrátiť sa do normálneho rozhranie.

5.5. Nastavenie ochrany ukazovateľov o stave a limit-dlhé stlačte tlačidlo U/I zadať parameter nastavenie rozhrania v normálnej rozhranie.Stlačte SW, kým ochranu chcete sa objaví.LUP -- podpätie ochrany prahová hodnota;inštitút pre verejné otázky -- prepäťová ochrana prahu;OCP -- prepäťová ochrana prahu;OAP -- ultra-capacity ochrany prahová hodnota;OHP časový limit ochrany prah.Krátke stlačenie otočiť encoder ak chcete vybrať, ktorá bit chcete nastaviť ochranu parameter.Dlho stlačte rotačný encoder ak chcete nastaviť ochranu parametrov zapnutá alebo vypnutá (len časový limit ochrany a supercapacity ochrany je možné nastaviť zapnutie/vypnutie, a ďalšie ochranné parametre sú predvolene zapnuté.).Otočiť encoder vľavo a vpravo, aby sa parametre, väčšie a menšie.Po nastavení, dlhé stlačte tlačidlo U/I vrátiť sa do normálneho rozhranie.Sandrexcelino
2021-01-30
5/5
Thank you seller. Works according to the description, it is heated poorly.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty