Štítky: spätná väzba gitara, infračervené infračervené prekážkou vyhýbanie senzory modul, nástroj hudby, h63, lietadlo uav, 3 kamery, dvr, foto senzor prepínač, magnet jazýčkový spínač, biofeedback emg, mikrovlnná detektora.

€91.41 €97.25
  • Skladom
  • m20226


  • Pôvod: CN(Pôvodu)

modname=ckeditor IRCL-SS1 radar príručka/protokol/návod na inštaláciu je možné stiahnuť sami! Download link (Baidu cloud disku): Odkaz: https://pan.baidu.com/s/10ihSHAOu_LXoDlnmLUn9TA Ťažba kód: zvpa IRCL-SS1 radar charakteristiky: IRCL-SS1 radarový snímač je veľmi ľahký (120g) a malé (5 cm*3,5 cm bez moc rada) radar vyvinutý náš tím úplne samostatne, s použitím pokročilý clony poľa Anténa technológie a algoritmy a signálové spracovanie signálov majú výhody stabilný výkon, vysokú citlivosť a presné rýchlosti merania. To je široko používaný v cestnej rýchlosti merania a spúšťanie, ako sú rýchlosť spätnej väzby nástroja v inteligentných dopravných. Používa sa predovšetkým v rýchlostných ciest, bežné diaľnice, komunity brány, ohyby, školy sekcie, a môžete presne zistiť a zobrazenie rýchlosti vozidla. Prispôsobené služby na vývoj môže byť za predpokladu, profesionálne riešenia pre rôzne scenáre, aplikácie na rýchlosť spätnej väzby meter, rýchlosť merania vzdialenosti je dlho, až 250 metrov a rýchlosť sa zobrazuje v čase pripomenúť, že výrobok má nízku spotrebu energie a nízku spotrebu elektrickej energie, vhodný pre vonkajšie inštalácie , Jednoduchý spôsob pripojenia, jednoduchá konštrukcia a údržba. Pracovať nepretržite, bez drsných prostrediach, ako sú svetlo, prach, dážď, sneh, hmla.

Tunel aplikácie

Fotografie produktov:

Prepínanie signálu

Protokol dekódovanie(Relé aktivácii)

Sedem kód segmentu výstup

usbturn485

Nepremokavé letectva spoločná súlade s radarom(length2rice)Predlžovací kábel môže byť tiež pridané

black: Uzemnenie

hnedé:7-28V

biela:485+A

modrá:485-B

Teplé pripomienka: nerobia zlé spojenie!!!^_^

Nerobia zle spojenie!!!^_^

Nerobia zle spojenie!!!^_^

Parametre výrobku

● Režim inštalácie:formálne oblečenie、Sklonom strane mount

● Inštalácia výška: 3-6 mabout

● Detekcia vzdialenosť: ~ >250m

● Detekcia Lane:obojsmerná(Prísť k / miesto Pobytu) 2 -4 Vozidla Lane

● Rýchlosť rozsah:( 1 ~ 450 ) km/h

● Mikrovlnná centrum frekvencia: K kapela:24 G Hz

● Mikrovlnná vysielací výkon (EIRP) :

● Aktualizácia času: 25 ms

● komunikačné rozhranie: RS485(defaultRS485)/RS232/TTL/Prepínač signálu(Pre úpravu, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis) ;Prenosová rýchlosť predvolené 115200bps (Ak úprava je potrebné 9600bps~256000bpsPlease kontaktujte zákaznícky servis)

● teplotný rozsah : -40 ℃ ~ 85 ℃

● Napájanie režim: DC 7-28V

● Skutočnú spotrebu energie: 0,5 W

● Mechanické vlastnosti: ABS Materiálu shell,podľa normy IP65

● Anténa vlastnosti:Lúča šírka/Tx 36 (deg)*22 (deg)

● Radar charakteristiky: Podpora vzdialenej aktualizácii

● veľkosť: 85 mm (dlho) x 58mm (široký) x 33 mm (vysokej)

● hmotnosť: 0.12 kg

Spôsob inštalácie

Anténa súčasťou tento produkt prijme pokročilé slot feeder metóda, ktorá účinne zabraňuje nízkou frekvenciou účinky a účinne zamedzí odchýlky antény impedancia charakteristika spôsobené nesprávne výroby presnosť. Anténa vysielača je použité na izolovanie metóda, aby bolo možné zistiť blízke ciele. S rýchlym rozvojom sociálnej ekonomiky, inteligentnejšia životné prostredie je nutné produktu. Naša spoločnosť sa vzťahuje radarové technológie do našich každodenných životov. Hlavnou funkciou tohto produktu je použitie FMCW zásade na meranie rýchlosti, rozsahu a vyvolať objekty. Pracovný režim má FMCW a CW voliteľné, môžete použiť rozhranie na nastavenie a získať potrebné dáta, rozhranie, môže byť RS485/RS232/TTL/prepínač signálu (predvolené RS485), ak máte špeciálne potreby, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis. Tento radar je 24GHz milimeter-wave radarový snímač že sme úplne nezávisle na výskum a vývoj. To je malá veľkosť a silné anti-interferencie. Používa sa predovšetkým na uspokojenie potrieb veľkoobjemových, nízkonákladové radarové snímače na trhu, ako ľudské telo snímanie, Načasovanie aplikácie scenáre, ako sú parkovacie miesto monitorovanie majú veľký záujem o tieto malé radary. Oblasti použitiaNapísať recenziu

Súvisiace produkty