Štítky: počítadlo krok, mi skúter, e skúter, electr skúter, citycoco elektrický skúter, powace, es2 ninebot, e electric scooter, pneumatiky elektrický skúter, plyn elektrické skútre.

€481.67 €642.23
 • Skladom
 • m104


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Odolnosť voči vode: IPX5
 • Max. Najazdené: Až 40km
 • Platné Ľudí: Unisex
 • Moc: 201-500w
 • Menovitý výkon: 350W
 • pracovná teplota: -10-40℃
 • Rozsah Za Poplatok: 40-60km
 • Pôvodné MAX G30LP: Ninebot Max G30LP
 • Kategória: Dve kolesá na Scooter
 • Napätie: 36v
 • Skladacia: Áno
 • Max.čas nabíjania: 6 hodín
 • Max hmotnosť vodiča: 100 kg
 • Rozmer Pneumatiky: 10 palec
 • Výstup: 71W
 • Max. Rýchlosť: 18.6 mph / 30 km/h
 • Certifikácia: ce
 • Čas Nabíjania: 6-8h
 • Max. Uhol stúpania: Až 20°

EÚ Zásob Pôvodných Ninebot MAX G30LP KickScooter 10 inch skladacia 40km Kilometrov Smart Elektrický Skúter Dual Brake Skateboard s APP

Ninebot KickScooter MAX G30LP

Nový Ninebot KickScooter MAX G30LP (Powered by Segway) ponúka najlepšie riešenie pre pohodlie na koni a diaľkových dochádzanie. Žiadne ďalšie obavy o stav batérie, KickScooter je vybavený super Long-Range Batérie, vrátane dvoch voliteľné plnenie riešenia, maximálny rozsah približne 40km. Preto KickScooter MAX G30LP ponúka najväčší rozsah a prejdená vzdialenosť na trhu a umožňuje rozšíriť váš prieskum polomer na najvyššiu rýchlosť až 30 km/h. Navyše, nie iba 10 Palcový tubeless na protektorovanie pneumatík vám poskytne príjemné vychádzky, ale budete tiež skúsenosti menej údržby: single tube je vybavený ďalšie jelly vrstvu pneumatiky za nízke punkcia riziko. Medzi ďalšie vylepšenia na Ninebot MAX G30LP, revolučné inovácie do pohonu, sila, ktorá vám bude páčiť väčšiu slobodu a pohodlie, keď vás plavba okolo na vaše MAX. Nakoniec, máme vziať do úvahy environmentálne prvok, ktorý počas vašej jazdy, eco-friendly energy recovery systém zabezpečuje, nie moc ide do odpadu, zatiaľ čo Smart Batérie Systém Riadenia pozorne sleduje výkonnosť batérií. Venujeme veľkú starostlivosť o najmenšie detaily, tak, aby vaše cestovanie pohodlie a bezpečnosť môže byť zaručená.

Produkt Parameter

Produkt : Ninebot Kickscooter MAX G30LP Primerané veku : Viac ako 14 rokov Max. rýchlosť : 18.6 mph / 30 km/h Čistá Hmotnosť : 17.5 kg Max. najazdené : Až 40km Rozmer : rozloženom stave : 1146 x 472 x 1109(mm) Zložené : 1146 x 472 x 534(mm) Batéria : 367Wh Info : Plné farebné info panel displej Brzdy : Elektronické&Regenarative brzda (zadné)a bubnové brzdy (predné) Svetlá : Predné & Zadné&Brzdové svetlo & Bočné a Zadné sklá Brzdové svetlá zadné : Áno(Bliká) Rozmer pneumatiky : 25,4 očakávané cm/10 inch Max. Uhol stúpania : Až 20° Max vodič hmotnosť : 100 kg Odolnosť proti vode : IPX5 Výkon : 350W Skladací mechanizmus : Jednoduché skladanie(Vyžadujú ruky) Bell : Integrované(twist) Jazda režimy : 3(Eco Drive,Šport)z vozidla ; 1Pedestrian Režim Max.čas nabíjania : 6hours Typický Rozsah:testované pri jazde na základe plnej moci,165.3 libier(75kg)zaťaženia,77°F(25℃),9.3 mph(15km/h), v priemere na chodníku.

LED Digitálny Panel

LED osvetlenie displeja, vyššie uvedené vozidlo môže zobraziť zostávajúca kapacita batérie a rýchlosť jazdy.

Tri koni režimy , Prepnite sa na

Úspora energie v režime(ECO) Štandardný režim(D) Režim šport(S) Jednoducho klepnite na prepínač dvakrát, ak chcete kompletný prepínač, a ľahko zvládnuť rôzne koni prostredia.

Lezenie Schopnosť

Nový Ninebot MAX G30 je silný, po stlačení plynového pedála,budete cítiť jeho silu.Silnejšie 350W striedavý motor, aby rýchlosť rýchlejšie.Sklon dobytie je vyššia.Max. uhol stúpania je až 20°.

Inteligentný Systém Riadenia Batérie

Vstavaný 367Wh vysoká bezpečnosť výkon 18650 napájanie lítiová batéria.Vysoký výtok a silný pohon, bezpečné a trvalé plnenie.Inteligentné batérie systém riadenia môže informovať o zdravie batérie prostredníctvom mobilnej APLIKÁCIE, a okamžite pripomenie, ak tam je problém.Existuje šesť smart protection. Skratu ochrana. Prepäťová ochrana. Dvojité prekročenie ochranu. Dvojité cez výtlačné ochranu. Abnormálne teplota ochrany. Podpätie automatického režimu spánku.

Dvojitý brzdový systém

Predné koleso je bubon brzdy, zadné koleso je E-ABS (anti-lock electronic brake.Účinné brzdenie , zabezpečiť bezpečnosť počas jazdy.

17 cm Rozšírili Pedál

Pedál prijme rozšírenie dizajn , a tela šírka môže dosiahnuť 17 cm , v ktorom možno ubytovať dvoch dospelých nohy, stojí bok po boku , ktorý pomáha udržať nohy kolmo pri jazde a zvýšenie pohodlia . Zároveň , telo pedál prijíma nešmykľavý povrch návrh na zvýšenie trenia a zabezpečiť bezpečnosť jazdy.

Vytrvalosť je viac Odolná

Kolobežka je vybavená energy recovery system. Stlačením brzdy alebo uvoľňuje plyn prst sa počas jazdy automaticky aktivuje energy recovery system previesť niektoré z kinetickej energie na elektrickú energiu pre skladovanie a použitie. Energy recovery systém, zlepšuje užívateľskú skúsenosť núdzové brzdenie a zároveň pomáha zvýšiť vozidla výdrž batérie.

Vákuové Pneumatiky

Nový inovovaný vákuové pneumatiky brániť seba od punkcia.Poskytujú lepšie tlmenie nárazov a dobre prispôsobiť na zložité podmienky na ceste.Nebude úniku, aj keď to je pribitý.Pneumatiky sú viac odolné.Bude to bezpečnejšie pre jazdcov na jazdu.

Rýchle Skladanie do 3 Sekúnd

Telo násobne môže byť doplnený jedným kliknutím a jedno tlačidlo stlačte tlačidlo. To môže byť ľahko umiestnené v kufri, bezpečné a odolné a nie je ľahké chvenie.Unclestevie 69
2020-12-05
5/5
Everything works well I love it ❤️✌️

Napísať recenziu

Súvisiace produkty