Štítky: bicep, arm ems, jinkairui masáž, biceps paže blaster, d16, dhl, lano tricep, ems foot masáž, brušný sval tréner usb, biceps blaster.

€29.34 €58.68
  • Skladom
  • m10309


  • Názov Značky: jinkairui
  • Aplikácia: Telo
  • Položka Druh: Masáže & Relax
  • Materiál: ABS
  • Číslo Modelu: EMS brušný sval stimulátor

EMS Brušný Sval Tréner USB Nabíjateľné Elektrické Svalový Stimulátor vzdelávacie Zariadenia Pre Arm Brucha Nohy Biceps, Triceps Spaľovanie Tukov

Nová technológia jemne stimuluje vaše svaly, vysiela impulzy priamo do svalov, a podporuje svalový pohyb. Svalové stimulátor má 6 programov vzdelávania a 9 intenzity, môžete nastaviť rôzne programy a úrovniach v závislosti od vašich potrieb na dosiahnutie požadovaného školenia účinok. S integrovaným 200mA batériu môžete nabiť elektrických modulov kedykoľvek cez USB nabíjací port. Použitie tréner 20 minút každý čas, 1-2 krát denne. To zodpovedá 2000 metrov beh, 60 minút tela, zakrivenie, 60 minút plávanie, 2 týždne diéta. Po 6 až 8 týždňov budete mať dokonalý obrázok. Na electrostimulator je perfektný doplnok pre fitness a chudnutie, ideálne pre budovanie svalov na bruchu, ruky, nohy a zadok, ako aj bi - a triceps .. To vám pomôže posilniť telo, svaly a vlak sen obrázok.

Prevádzkové príručky:

1.Nabite vstavanú batériu, z elektrickej modulov; 2.Inštalácia elektrických modulov na silikónové podložky; 3. Pevne pripojte silikónové podložky na príslušné časti tela; 4. Stlačte tlačidlo "M" a vyberte požadovaný režim; 5. Stlačte tlačidlo "+" chcete zvýšiť intenzitu; 6. Stlačte tlačidlo" -", aby sa zníži a vypnúť intenzitu.

Režimy a funkcie:

Režim 1 & 2 spaľovanie tukov V týchto dvoch režimoch, svaly presunúť intenzívne a spaľovať tuk rýchlo. Režim 3 & 4 rast svalov Silné elastické pohybu, hlbokej stimulácie na podporu svalového rastu. V režime 5 a 6 body shaping Tieto dva režimy sú zložené režimov, ktoré pomáhajú budovať perfektnú postavu.

Je normálne, gélové podložky zlúpnuť ľahko po 25 ~ 30 používa, Tak to musí byť vymenený v čase.

Po nabití elektronické regulátory, pripojte silikónové podložky na požadované miesto, ako sú ruky, nohy, brucho. Dizajn podložky a zapadá presne na právo miesta na tele. Sú pohodlné na nosenie, priateľské k pokožke, super ľahké a prenosné. Môžete použiť aj vzdelávacie zariadenia pri sledovaní TELEVÍZIE, na počítači, doma alebo na cestách, kedykoľvek a na akomkoľvek mieste.

Poznámka:

Tieto skupiny nie sú odporúčané pre tento prístroj - 1. Tehotná žena - 2. Srdce pacienta - 3. Ľudia s kožnými alergiami - 4. Ľudia sa zotavuje z operácieNapísať recenziu

Súvisiace produkty