Štítky: uterák teplejšie, čalúnená kryt sedadla wc, teplo wc, 2 narodeninovej party, film poschodie, 2. narodeninovej párty, kryt na sedadlo wc, elektrické teplo mat, kryt na wc, mäkké wc.

€3.87 €6.55
  • Skladom
  • m10072


  • Komponent: Toalety
  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: PAN vlákniny
  • Číslo Modelu: JJ195518

vitajte v našom obchode Po vstupe do obchodu, môžete získať kupóny, dúfam, že si môžete vziať svoje obľúbené produkty, prajem vám šťastný nakupovanie.

Poznámky : Milí priatelia, vzhľadom na nedávne epidémie, existuje príliš veľa parciel v poštách v rôznych krajinách. Po balík je prepravovaný normálne, logistika informácie môžu byť nájdené v krátkom čase. Prosím, buďte si istí, že v balíku môžu byť prepravované normálne, ale logistické informácie nemusia byť aktualizované v čase. V špeciálnych obdobia, môže byť zvláštne okolnosti. Ďakujeme za pochopenie. Uvádzame informácie o produkte:

Popis:

*1. Materiál: PAN vlákniny

*2. Veľkosť: 35 x 45 cm

*3. Hmotnosť: 70 g

Funkcie:

*1. PAN vlákniny kryt sedadla wc, priateľské k pokožke, jemné a hrubé.

*2. Nemajú vplyv na uzavretie, rozlúčili na chlad.

*3. Umývateľný na dlhú dobu a hygienické použitie.

*4. Späť na ochranu, plné pokrytie, majú krásny vzhľad.

*5. Univerzálne uchytenie väčšina wc sedátka rôznych veľkostí, okrúhle alebo štvorcové.

Balenie Zoznam:

wc sedadlo, kryt *1

Package funkcie opp

O spätnú väzbu: Sme udržiavať vysoký štandard excelentnosti 5 hviezd, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame vás, aby ste nás kontaktovali bezprostredne pred tým, než nás neutrálne alebo negatívne spätné väzby. Aby sme mohli vyriešiť váš problém uspokojivo.Ska Punk Rock
2021-02-07
5/5
Отличная приблуда в холодные зимние вечера!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty