Venujte 2% z daní a podporte Fest Maringota

Venujte 2% z daní a podporte Fest Maringota


Aj tento rok môžete venovať 2% z Vašich daní a podporiť Festival Maringota a iné sprievodné podujatia. Náš tím pre Vás pripravil opäť raz festival, na ktorom dostali priestor mladí umelci, ale aj skúsení harcovníci. Radi by sme pokračovali v našom úsilí aj v tomto roku. Aj vďaka Vašej pomoci budeme môcť realizovať naplánované projekty a tešiť sa spolu na kopu zážitkov a príjemne strávených chvíľ.

Za podporu Vám ďakuje organizačný tím o.z. CVJ Barák.

Bližšie info ako postupovať nájdete tu :

Dôležité termíny:

– do 31. marca 2017 – Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami – Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

– do 30. apríla 2017 – Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Ak ste zamestnaní:


– Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.

– Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.

– Najneskôr do 30. apríla 2017 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Ak spadáte pod daňový úrad v Skalici, alebo Bratislave, môžete vyplnené formuláre odovzdať niektorému členovi nášho OZ. Radi ich za Vás odovzdáme 🙂

Podrobný popis krokov pre venovanie 2% z dane tu.

Formuláre s vyplnenými údajmi občianskeho združenia CVJ Barák:

Vyhlásenie zamestnanca

Potvrdenie dane

+ There are no comments

Add yours