Rozbieha sa príprava Maringoty 2017

Rozbieha sa príprava Maringoty 2017


Ako ste isto postrehli na našej facebookovej stránke, pomaly ale isto sa rozbieha príprava na Fest Maringota 2017. Absolvovali sme už niekoľko brainstormingov, ktoré boli dobre investovaným časom, pretože sme spoločne prišli na niekoľko, pre Maringotu, nových vychytávok a nápadov. Ako základ nám poslúžila anketa, ktorú ste mali možnosť vyplniť a pozdielať tak s nami Vaše názory na minulé ročníky nášho/Vášho festivalu. Týmto by sme sa chceli poďakovať za príspevky a názory, pomáhate nám veci zlepšovať.

Pre nadchádzajúci ročník sme si stanovili niekoľko cieľov, či už z organizačnej, alebo dramaturgickej stránky. Čo sa týka organizačnej časti, chceli by sme rozšíriť “sieť” výčapov/bufetov, aby ste nemuseli na vytúžené pivo, či iný mok, čakať dlhšie ako je zdravé 🙂 Taktiež plánujeme pridať nejaké chill-zóny, sociálne zariadenia, atď. Veľká snaha je zapracovať na sprievodnom programe cez sobotu. A netreba zabúdať ani na nové stanové mestečko. Veď nechajte sa prekvapiť, nevyzradím všetko hneď a naraz.

Z dramaturgického súdka môžem zatiaľ prezradiť len toľko, že ostávajú dva “stages”, no príde malá zmena, ktorú Vám oznámime v niektorom z ďalších príspevkov. Oslovili sme niekoľko kapiel, hudobníkov a umelcov a čakáme na potvrdenie termínu. Jednotlivé mená Vám budeme postupne predstavovať.

Tak ako by povedali angláni “Stay tuned!” a sledujte našu stránku, kde Vám z času na čas budeme prinášať aktualizácie z maringoťáckej kuchyne.

+ There are no comments

Add yours