Praktické info

Praktické info


Doprava
Cestu do Skalice necháme na Vás dúfame, že trafíte 🙂 Cestu do areálu festivalu prikladáme ->tu<- orientujete sa smerovkami na golfové ihrisko.
Doporučujeme prísť pešo, nie je nad zdravú prechádzku. Až tak ďaleko to nie je a vychutnáte si krásny výhľad.

Parking
Prosíme návštevníkov, aby brali na vedomie, že parkovanie v areáli festivalu nie je možné z kapacitných dôvodov. Pokiaľ však pricestujete autom doporučujeme parkovať v Skalici a na festival sa dopraviť iným spôsobom. V okolí areálu totiž prevažujú súkromné pozemky a ich majitelia s parkovaním na nich nemusia súhlasiť.

Ubytovanie
V areáli festivalu je dostupné stanové mestečko, kde môžete zadarmo zložiť hlavu. Stačí Vám stan, spacák a karimatka….alebo čokoľvek uznáte za vhodné.

Bezpečnostné opatrenia
Návštevníkov by sme chceli poprosiť v rámci všeobecnej bezpečnosti a spokojnosti, aby do areálu neprinášali zbrane, výbušniny, horľaviny a iné nebezpečné látky. Drogy sú na festivale rovnako zakázané. Taktiež by sme Vás chceli poprosiť, aby ste do areálu neprinášali ŽIADNE SKLO! Alkoholu bude k dispozícii v našich bufetoch dostatok. Ak si však napriek tomu chcete priniesť niečo na „prilepšenie“, prosíme, aby ste si tieto tekutiny preliali do plastových fliaš. Prítomnosť skla bude kontrolovaná pri vstupe bezpečnostnou službou. Predovšetkým dbajte na svoju osobnú bezpečnosť. Ďakujeme za pochopenie!

Lístky
Vstupenky na festival si môžete za zvýhodnenú cenu zakúpiť v sieti Ticketportal. Samozrejme bude možné zakúpiť vstupenku aj na mieste. Platná vstupenka bude vymenená za pásku, bez ktorej nebudete do areálu vpustení. Cena na mieste je 10eur na celý festival, 6 eur na jeden deň.

Hygiena
V areáli festivalu sú k dispozícii splachovacie toalety, preto ich prosím, pokiaľ je to možné, využívajte. Síce sa festival odohráva v prírode, ale robiť si toaletu z každého tmavšieho kúta nie je veľmi slušné a ohľaduplné.

Berte prosím na vedomie, že časy v programe sa môžu mierne zmeniť z technických dôvodov.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte osloviť niektorého z organizátorov.

+ There are no comments

Add yours