Patrick Horvath a jeho pes Harry spolu cestujú po rôznych miestach a vyhľadávajú zaujímavé lokácie pre filmy, seriály, či reklamné spoty.

Ako členova organizačného tímu sa tiež podieľajú na organizovaní festivalu. Harryho pondelkový playlist si dáme inokedy – dnes predstavujeme Patricka:

🎙Aká je tvoja úloha v rámci festivalového tímu?

🗣Produkcia – pomáham s čím treba počas príprav a taktiež počas festivalu. Tento rok som sa hlavne zapojil s viacerými chalanmi z tímu do nakopnutia socialnych sietí a webu. Dali sme dokopy hlavy, vymysleli sme layout, napísali brief a web je konečne na svete, čomu sa veľmi teším. V prípravách sa snažím hlavne priložiť ruku k marketingovým aktivitám a počas festivalu s produkciou okolo interprétov.

🎙Čo v poslednej dobe počúvaš?

🗣Momentálne skoro neprestajne a stále dookola počúvam novým album Arctic Monkeys – „Tranquility Base Hotel and Casino“, mám pocit ako keby ten album bola jedna nikdy nekončiaca a stále prekvapujúca pesnička. Ak nepočúvam tento album tak mi pravdepodobne hrá soundtrack z niektorého Netflix seriálu.

🎙Čo ťa najviac zaujalo zo súčasnej cz/svk scény?

🗣Nvmeri a ich album „I don’t think so“ som si púšťal skoro tak často, ako vyššie zmienených, nových Arctic Monkeys… Potom napr. Jimmy Pé, alebo Vec.

🎙K akej hudbe sa vždy vraciaš?

🗣Jednoznačne Red Hot Chili Peppers, to je diagnóza a asi každý kto ich má ako TOP 1 vie o čom hovorím  Navyše vždy raz začas vydajú nový album, takže sa nikdy neopočúvajú. Posledný album „The Getaway“ je od začiatku do konca geniálny.

🎙Predstav nejaký málo známy hudobný klenot.

🗣Nad týmto sa musím strašne zamyslieť koho vybrať. Ale bude to teda Alice Phoebe Lou. Robil som jej minulý rok guida na Pohode a strašne by som si želal aby jej radosť z hudby a emóciu, ktorú na koncertoch šíri, zažil každý človek. Bola pre mňa asi najväčším koncertným prekvapením ever.

🎙Guilty pleasure interpret/ka?
🗣Rihanna  a ešte jednoznačne Prince, aj keď to asi neni guilty pleasure, je?

🎙Aké festivaly, či hudobné podujatia navštevuješ/aké by si odporučil (okrem Maringoty)?

🗣Ak ste nezažili Pohodu, choďte. Ak vás odrádza, že nepoznáte interprétov, choďte, spoznáte neskutočné nové veci. A ak to všetko chcete v malom balení, poďte na Maringotu

🎙Namixuj pre Maringoťáčky a Maringoťákov nejaký zaujímavý playlist:

🗣Tak nech sa páči:
https://www.youtube.com/playlist…