Pod značkou NUSPIRIT #PartyAžDoRána

Pod značkou NUSPIRIT #PartyAžDoRána


Sme velmi radi, že na náš festival prichádza zásadné meno slovenského klubového prostredia. Už viac ako desaťročie je značka Nu Spirit (club a bar) kľúčovým prvkom bratislavskej undergroundovej  scény. Rozmanité žánre od jazzu cez hip hop po house alebo drum and bass majú jedného spoločného menovateľa. Nuspirit je jednoducho priestor, ktorý má dušu.

Jeden z cieľov  je tiež poskytnúť v dnešnom povrchnom a komerčnom svete akési útočisko a súčasne pomôcť fanúšikom dobrej hudby objaviť domáce kapely a DJov. O silnom vplyve značky Nuspirit značí aj pravidelná relácia na rádiu FM – NUSPIRIT FM.  Vždy v nedeľu od 20:00 do 22:00.

Otec drum’n’bass scény?

DJ Galagha, ako jeden z prvých ambasádorov lámaných beatov na Slovensku je právom je považovaný za otca drum’n’bass scény. Okrem zručností za djským pultom sa môže pochváliť úspešným rozbehnutím legendárneho rádia Ragtime či vlastnou reláciou ClubLab na vlnách Funradia. Spolupodieľal sa na bookovaní a produkcii festival Pohoda či eventov v Subclube. V súčasnosti ho môžete počuť za mikrofónom Rádia_FM v PoPo_FM či autorskej relácie Scéna_FM, ktorú každý piatok vysiela spolu s Yankom Králom.
Inkwall je talentovaný multižánrový producent a DJ z Bratislavy, ktorý už v mladom veku uchvátil poslucháčov svojimi originálnymi elektronickými setmi. Hudbe sa venuje odmalička, avšak počas dospievania vymenil klavír za elektronickú hudbu. Svoje nadšenie a dlhoročné skúsenosti už stihol minulý rok sprostredkovať svojim fanúšikom na prvom EP Different. V jeho repertoári sa popri dnb a UK bass nachádza aj trap, grime, či na Slovensku ešte málo známy footwork. Je najmladším členom legendárnej Drumatique crew a minulý rok získal dve nominácie na Radio_Head Award v kategórii objav roka aj elektronická nahrávka roka.

Inkwall – BREATHE (feat. The Youniverse)

 

Na Nuspirit stagei budeš počuť – Galagha, Inkwall, UnclPete, ODB, Wazzowski, PLUSplus, Moonbase Patel Disco. #PartyAžDoRána

+ There are no comments

Add yours