PDCH & SILVESTER SUSKE

PDCH & SILVESTER SUSKE


V piatok večer privítame na B stagei djské duo PDCH & SILVESTER SUSKE, ktoré sa postará o zábavu po celý večer až do ranných hodín.

PDCH

Pavel momentálne žije a je pôvodom z ČR, ale veľkú časť života strávil práve na západnom Slovensku. V Skalici si už ako Dj zopárkrát zahral (posledné dva roky na Magic Flowers, raz to bolo dokonca ešte okolo roku 2000, keď bol členom myjavskej formácie Doremifasolnadzlato). V 90´s sa venoval scénickému tancu a hip hopu, v detstve hral na husle a flautu a ako poslucháč si prešiel širokou škálou žánrov od ambientu cez hip hop, až po metal. V neskorších rokoch bol najmä hudobným nadšencom a nárazovo sa spolupodielal na organizácii udalostí v Bratislave, Banskej Bystrici i na Myjave. K dj-ingu sa dostal až okolo tridsiatky skrz narastajúci hlbší záujem o elektronickú hudbu. Začal kupovať platne a pravidelne hrávať v brnenským kluboch ako napr. Sklecnick, Kabinet MÚZ, Music Lab, PrahavBrně. Dnes sa pravidelne objavuje v kluboch a baroch najmä v Brne a v Prahe, svoju selekciu však prezentoval už aj v zahraničí. Jeho hudobný záber sa za uplynulé roky spestril a v súčasnosti sa pohybuje od ambientu cez pomalšiu elektronickú hudbu až po rôzne odtiene diska, housu a techna.

SILVESTER SUSKE

Podobne ako Pavel, aj Silvester začal so zberateľstvom platní až v neskoršom veku, a to len a len v prospech kvality, kedže nadšencom elektronickej hudby bol už od polovice 90´s. Ako poslucháč tvrdého a nekompromisného techna sa vyprofiloval v dja, ktorý vie zahrať sety rovnako veselé, ako aj temné. Pochádza zo Senice a jeho hudobným domovom bola dlhšiu dobu bratislavská Radosť, v súčasnosti sa objavuje najčastejšie v Bratislave a občasne aj v susednom Česku, najčastejšie spolu s PDCH, s ktorým ich spájajú spoločné začiatky v brnenskom Sklenicku.

PDCH aj SILVESTER SUSKE su známi svojimi dlhými setmi a keď sa stretnú za gramcami, veľa hodín zábavy je istých. V spoločnom sete ich budete môcť počuť v piatok 19.8.2016 od 01:00 až do ranných hodín.

Tu si môžete vypočuť ich aktuálne sety pre nemecké radio Schalltwerk:

 

 

+ There are no comments

Add yours