Jimmyho tracky hrajú po celom svete.

Jimmyho tracky hrajú po celom svete.


Jimmy Pé sám seba označuje ako kreatívneho prieskumníka zlomených beatov. So svojou víziou cut‐ up elektroniky má často sklony znieť melancholicky, no vždy neomylne nájde bod návratu a poslucháča tak zachráni pred tmou poriadnou dávkou eufórie.

Prednedávnom Jimmy vydal svoje nové Masika EP.  Je spoluzakladateľom vydaveľstva Gergaz a jeho skladby supportujú aj svetoznámi producenti ako DJ Gaslamp Killer, Flying Lotus, Baauer, UZ, Lefto, Daedelus ci Eskei83, viťaz djskej súťaže Red Bull Thre3style.

Pleasure & Jimmy Pé – Something Like This

Počas svojej hudobnej existencie si 5x zahral na známom festivale Sziget, Liverpool Sound City, Outlook Festival, Ment Ljubljana, Pohoda Festival. Taktiež predskakoval známim producentom ako Hudson Mohawke, Four Tet, Thundercat, Dorian Concept, Daedelus a bol ako participant na uznávanej akadémie Red Bull Bass Camp v Bratislave.
V roku 2016 sa stal víťazom Radio_head awards v kategórii Elektronická nahrávka za rok 2015. Najnovší doslova umelecký videoklip nesie názov PureBeauty. Na Maringotu mieri medzinárodne jeden z najuznávanejších slovenských producentov. Sobotný program tak bude patriť Jimmyho bangerom a vymakaným beatom. #PartyAžDoRána

Jimmy Pé – PureBeauty

+ There are no comments

Add yours