Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Prakticé info


Lístky

Vstupenky na festival je možné kúpiť v rámci siete Ticketportal.

kúpiť lístok


Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit

Miesto

Festival sa nachádza v bývalom pieskovom lome vo vinohradníckej oblasti mesta Skalice na severozápade Slovenska.

Do areálu z mesta Vás budú navigovať aplikcie GoogleMaps , či Waze. Takisto je možné sa orientovať  pomocou smeroviek ku golfovému ihrisku, odkiaľ bude ďalej vyznačená cesta na festival.


Doprava

Prosíme návštevníkov, aby brali na vedomie, že parkovanie v areáli festivalu nie je možné z kapacitných dôvodov. Pokiaľ však pricestujete autom doporučujeme parkovať v Skalici a na festival sa dopraviť iným spôsobom. V okolí areálu totiž prevažujú súkromné pozemky a ich majitelia s parkovaním na nich nemusia súhlasiť.

Zároveň bude zabezpečená doprava  taxislužbou v garantovanej cene 2€ v oboch smeroch (Skalica-Maringota/Maringota-Skalica).

Happy Ride Taxi Skalica

0944 379 179

0944 647 787


Ubytovanie

Priamo v areáli festivalu je pre všetkých návštevníkov k dispozícii stanové mestečko s trávnatým povrchom


Hygiena

V areáli festivalu sú k dispozícii splachovacie toalety. Takisto bude súčasťou areálu umyváreň a sprcha


Bezpečnostné opatrenia

Návštevníkov by sme chceli poprosiť v rámci všeobecnej bezpečnosti a spokojnosti, aby do areálu neprinášali zbrane, výbušniny, horľaviny a iné nebezpečné látky. Drogy sú na festivale rovnako zakázané. Taktiež by sme Vás chceli poprosiť, aby ste do areálu neprinášali ŽIADNE SKLO! Alkoholu bude k dispozícii v našich bufetoch dostatok.  Prítomnosť skla bude kontrolovaná pri vstupe bezpečnostnou službou. Predovšetkým dbajte na svoju osobnú bezpečnosť. Ďakujeme za pochopenie!