Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

DJ Rast S


fb_icon_325x325 Rast.S vlastným menom Rastislav Sopúšek je 23 ročný dj zo Skalice ktorý sa prvý krát stretol s Dj-ingom u Dj-a Wuuka v roku 2007, kedy ho toto umenie natoľko ovplivnilo že v roku 2008 si kúpil svoje 1210 mk2 a začal si hrať tzv. pre seba. Vnímal to ako odreagovanie sa od okolitého sveta a tým začal jeho svet beatov. Okrem toho hudbou šíri mier, lásku a dobrú náladu, za ktoré sa mu ľudia odvďačia pozitívnou energiou.
Od začiatku sa venoval polámaným beatom konkrétne liquid, deep, neuro, soul, intelligent, atmospheric drum and bass-u ktorý oblubuje dondes. Okrem dnb sa zaujíma aj o iné hudobné štýly ako napríklad Hip – Hop, Future garage, Trap, Bass, Future jazz, Wonky.
V súčastnej dobe patrí pod booking JTT Djs crew. Táto Djs crew vznikla v roku 2006 a začala organizovať akcie v Senici a postupom času aj v iných mestách na západe Slovenska. Momentálene JTT crew organizuje pravidelné akcie menom Betonage u ktorých sa snažia prezentovať aktuálny zvuk zo sveta drum and bass-u.