Aj Fest Maringota sleduje Radio_Head Awards 2016

Aj Fest Maringota sleduje Radio_Head Awards 2016


Ako už je nejaký ten rok zvykom, v strede januára, tento rok to vyšlo na 16., sa rozbehla anketa pod taktovkou Rádia FM Radio_head Awards 2016. Táto anketa vznikla v roku 2008 ako opozitum k oceneniam Slávik a Aurel. Opozitum preto, lebo v anketách Slávik a Aurel nemali priveľmi šancu mladé perspektívne hudobné telesá a hudobné zoskupenia, ktoré zo slovenských rádií počuť len veľmi zriedkavo.

Nám sa podarilo na Feste Maringota 2014 predstaviť skupinu Fallgrapp, ktorá Radiohlavy prevalcovala pred dvomi rokmi kedy sa odovzdávali Radio_head Awards za rok 2014. Odniesli si ceny za Album roka, Debut roka, Singel roka a taktiež vyhrali v kategórii Elektronická hudba.

V budúcnosti by sme chceli priniesť spoluprácu aj s ďalšími nominovanými, či dokonca víťazmi Radio_head Awards. A na to potrebujeme aj Vašu spoluprácu.

Skočte pozrieť stránku www.radiohlavy.sk, zahlasujte za slovenskú muziku, ktorá má zmysel. Budeme radi, keď si spomedzi nominovaných tohto ročníka, alebo víťazov ročníkov minulých vyberiete kapelu, alebo hudobníka, ktorého by ste chceli vidieť na Feste Maringota 2017.

Svoje nápady na naj kapely a nielen to s nami môžete zdieľať prostredníctvom krátkeho päťbodového dotazníka, ktorý nájdete tu.

+ There are no comments

Add yours