Festival Maringota

2% z dane za rok 2019 pre Maringotu

By 6. marca 2018 marec 10th, 2020 No Comments

Blíži sa obdobie, kedy každý poctivo zarábajúci človek rieši svoju daňovú povinnosť. A tak ako každý rok, aj tento sa môže každý jeden daňovník rozhodnúť ako pomôžu práve jeho 2% z dane. Týmto príspevkom by sme chceli apelovať na tých pracantov, ktorí by chceli v Skalici a okolí zažívať stále lepšie a kvalitnejšie kultúrne podujatia počas celého leta, či už vo forme letného kina, rôznych samostatných koncertov, či vyvrcholením festivalovej sezóny v podobe už 7. ročníku Festu Maringota.

Za podporu Vám ďakuje organizačný tím o.z. CVJ Barák.

Bližšie info ako postupovať nájdete tu :

Dôležité termíny:

– do 31. marca 2020 – Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami – Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

– do 30. apríla 2020 – Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Ak ste zamestnaní:


– Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.

– Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.

– Najneskôr do 30. apríla 2020 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

Ak spadáte pod daňový úrad v Skalici, alebo Bratislave, môžete vyplnené formuláre odovzdať niektorému členovi nášho OZ. Radi ich za Vás odovzdáme 🙂

Podrobný popis krokov pre venovanie 2% z dane tu.

Dôkaz, že CVJ Barák je oficiálnym príjmateľom 2% je tu.

Formuláre s vyplnenými údajmi občianskeho združenia CVJ Barák:

Vyhlásenie zamestnanca

Potvrdenie dane

 

ĎAKUJEME!!! 🙂